Trabzonspor Transfer Yapacak Mı? Ertuğrul Doağn Nwakaeme’den Bakasetas’a Tüm Süreci Anlattı

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan Ekotürk TV’de katıldığı yayında önemli açıklamalarda bulundu.
Ara transfer sezonunda nasıl bir süreç izleyecekleri hakkında konuşan Başkan Ertuğrul Doğan, Nwakaeme için de konuştu.
Trabzonspor Transfer Yapacak Mı?İnce eleyip sık dokunacak bir transfer süreci izleyeceklerini ima eden Trabzonspor Başkanı, “İzleme ekibi benim yan odamda çalışıyor. Transfer için hocamız ayrı, ekibimiz ayrı çalışıyor. Kimsenin, “Bunu neden aldınız” demeyeceği oyuncular için çalışıyoruz. İki futbolcu tespit ettik. Bunlar yabancı” bilgilerini verdi.
Trabzonspor’da Değişim BaşlayacakTrabzonspor’da değişim yaşanacağını söyleyen Ertuğrul Doğan, “Ciddi transferler olacak. Maliyetler uygun olursa, bu dönemde 3 tane de alabilirim, 5 tane de. Ama duruma göre 1 tane de olabilir” sözlerini sarf etti.
Nwakaeme Trabzonspor’a Transfer Olacak Mı?Taraftarın sevgilisi haline gelen Nwakaeme konusuna da değinen Doğan,”Tony Nwakaeme için kulübünün başkanı ile görüşüyoruz. Eğer oradan uygun şartlarda çıkarsa hocamızın istediği bir oyuncu. Şuan kontratlı bir oyuncu. Çk sevdiğimiz bir oyuncu. Bize ciddi katkılar verdi. Disiplinli de bir oyuncu” dedi.
Bakasetas Trabzonspor’dan Gidiyor Mu?Oyuncu için henüz bir teklif gelmediğini dile getiren Başkan Ertuğrul Doğan, “Bakasetas hakkında resmi bir teklif gelmedi. Bakasetas iki gün önce maçını oynadı. Biz oyuncuya teklif yaptık. Oyuncunun kabul etmediği doğrudur. İstediği ücretle bizim teklifimiz arasında ciddi fark var. Biz de mali tabloyu korumak durumundayız.
Ama Bakasetas’ın da farklı değerlendirmemesi lazım. Bulunduğu süre zarfında o da Trabzonspor’a ciddi katkı sağlayan içeride huzuru bozmayan şehri seven beyefendi bir arkadaşımız” dedi.
Kaynak: gunebakis.com.tr